euro winch
Ürün Ara

MERKEZ BÜRO
EUROWINCH OTO.END.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yeni Yalova Yolu 
Buttim İş Merkezi D Blok Kat:5 No: 1541
Bursa

2004 yılında Bursa'da kurulmuş olan Eurowinch WARN, OUTBACK IMPORT ve STARTER firmalarının Türkiye'deki resmi distribütörlüğünü üstlenmektedir.

AMAÇ
Endüstriyel, askeri, itfaiye, özel v.s. araçlar için dizayn edilen vinç donanımları ve teknik aksesuarlar alanında Türkiye'de lider olan Eurowinch, alanında en uygun çözümü sunmaktadır

Araştırma departmanı , izlediği stok politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmet, yedek parça ve teknik yardım ile müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

WARN
Warn, donanımlar ve aksesuarlar konusundaki ürün yelpazesi ile arazi araçların vinçlerinde dünya lideridir. Bununla birlikte firma, endüstriyel ve çok amaçlı kullanımlara sahip itfaiye, askeri v.s. araçlar için geniş bir vinç ürün yelpazesini sunmakta, 65’ten fazla ülkede hizmet vermektedir. Warn, kendi alanında en çok tanınan markadır.

-Kamyon - Özel Araçlar - 4X4'ler
-Endüstriyel (Elektrikli DC-Hidrolik Vinçler,Sanayi Kaldıraçları,Askeri Vinçler) 
-ATV
-Works

OUTBACK IMPORT
Bütün arazi araçları için tasarlanmış aksesuarlardan oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Şnorkel,yükseltme kitleri,yaylar,vinç tamponları,araç üstü çadırlar ve diğerleri dünyanın her yerinde bilinmektedir.

STARTER
Diğer vinçler Starter, endüstriyel, askeri, petrol araçları için ağır tonajlı vinç ürün yelpazesi sunmaktadır. Mühendislik departmanı ihtiyacınız olan donanımı gerçekleştirme kapasitesindedir.

-Starter araç vinçleri ( DP ve H ürün yelpazesi ) 
-Starter sabit vinçler ( BTP endüstri ürün yelpazesi ) 

Eurowinch Otomotiv Ltd. Şti.
Yeni Yalova Yolu Buttim İş Merkezi
D Blok No:424/5 D.1541 Osmangazi / BURSA
(0224) 211 38 42
warn@warn.com.tr
2017